ČLÁNEK

Návod: Jak mít dvě tlačítka na Facebook stránce?

Ještě než přistoupíme k dnešnímu článku, musím vás ač nerad upozornit na jednu velice nepříjemnou věc. Rozmohl se nám tady takový nešvar :-). Konkrétně jde o tlačítka na facebookové stránce, jelikož některé facebookové stránky mají místo jednoho tlačítka dokonce tlačítka dvě. A protože dvě je více, než jedna

My na naší facebookové stránce v současné chvíli máme jenom jedno tlačítko a v dnešním článku si ukážeme, jak můžete mít dvě tlačítka na své stránce i vy.

VELKÉ UPOZORNĚNÍ: V mobilní aplikaci jde vidět pouze jedno tlačítko, nikoliv dvě. Pokud je pro vás důležitější, aby vás lidé mohli kontaktovat přes telefon, než abyste je odkázali na web, nechte si v modrém tlačítku “Poslat zprávu”.

Jelikož budeme přidávat tlačítko, které umožní kontaktovat vaší firmu přímo do messengeru, není potřeba mít v modrém tlačítko výzvu k napsání zprávy. Můžeme tedy modré tlačítko upravit.

A co zvolit místo “Poslat zprávu”? Rozhodnutí nechám na vás, možností máte několik. Já jsem zvolil “Další informace o firmě” a přidal jsem na naši facebook stránku tlačítko, které směřuje na náš web.

Nyní se podíváme na to, jak na stránku přidat druhé tlačítko. Vraťte se na úvod vaší facebook stránky a zvolte “Nastavení”.

Následně vyberte v levém menu “Platforma Messengeru”.

A na úplném konci stránky na nás čeká “Nastavení pro oddíl Objevujte”, který jednoduše zviditelníme a následně se vrátíme v menu “Obecné”.

A v oblasti “Zprávy” zaškrtneme jediné políčko, které se nám ukáže a vrátíme se zpátky na stránku.

Zkontrolujeme si, jak vidí naší stránku návštěvníci. Klikneme na tři tečky a vybereme “Zobrazit jako návštěvník stránky”.

A dvě tlačítka jsou na světě :-).  Jak se vám líbí tyto návody? Je něco s čím si nevíte rady a pomohl by vám návod? Napište do komentářů a já pro vás návod rád připravím.

5/5 - (4 votes)

Sdílejte článek:

Facebook
LinkedIn

Sdílejte článek:

Blog

Další články