ČLÁNEK

Rebranding – z Kluci v praxi na Marketing s úsměvem

Psala se polovina roku 2019. V té době poprvé uzrávala myšlenka, že náš tým potřebuje změnu – posun. Jakoby se náš tým na jaře roku 2019 zasekl a my se nemohli vymanit ze špatné energie, která v našem týmu panovala. Nešlo o nic hrozného, jednoduše jsme neměli ten správný drive, který jsme čekali. Věděli jsme, že pouhá změna jména toto nevyřeší, a tak jsme od loňského podzimu začali připravovat řadu změn a změna jména je tak jen třešničkou na dortu.

Vzali jsme to opravdu od píky, a tak byť změn navenek je spíše pomálu, interně jsme nastavili spousty procesů. Celá tato proměna nám zabrala zhruba 4 měsíce práce, ale myslíme, že výsledek stojí za to. Postavili jsme tým na pevné základy, aby mohl fungovat a bez strachu se rozšiřovat a růst.

Tou nejviditelnější změnou je ale dozajista název. Z Kluci v praxi jsme se stali Marketing s úsměvem. Proč zrovna tento název?

Já a můj dlouholetý kolega jsme delší dobu vedli každý svůj vlastní tým. Jeden zaměřený více na marketing, druhý naopak zaměřený více na weby. Nikdy nás však nenapadlo, že bychom mohli oba týmy spojit. To vše začalo skoro až náhodou při společném setkání, kde jsme došli k závěru, že by bylo nejlepší spojit své síly a oba týmy sjednotit pod jednu firmu a podobné názvy.

A tak vznikly týmy Marketing s úsměvem a Web s úsměvem. Doufáme, že s námi budete spokojení a dosáhneme společně skvělých výsledků!

4/5 - (4 votes)

Sdílejte článek:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Sdílejte článek:

Share on facebook
Share on linkedin

Blog

Další články