O nás

SPOJUJE NÁS POZITIVNÍ MYSL A ÚSMĚV

Od těchto hodnot se odvíjí i ty další. Přečtěte si, na čem stavíme a jak se vyvíjel náš marketingový tým.

Začátky

Školení od A do Z

Na začátku nebyla touha vytvořit tým. Já (Honza Tipmann) a Jirka Svoboda jsme chtěli zorganizovat celodenní školení aplikací SmartEmailing a Mioweb. Oba jsme byli členi aplikací a cítili jsme, že naše zkušenosti a znalosti můžeme předávat dál. A tak jsme začali vše připravovat tak, abychom mohli školení prodávat. 

Vznik

Kluci v praxi

Vymysleli jsme název Kluci v praxi a šli do toho. Jenže po dokončení webu jsme potřebovali udělat reklamy a v té době jsme jednoduše reklamám nerozumněli, a tak jsme oslovili kolegu Víťu Schaffarczika. Zároveň jsme potřebovali zkontrolovat texty, takže jsme přizvali ke spolupráci dalšího člověka Vojtu Konečného. A vše jsme nastavili a spustili prodej. No… neprodalo se vůbec nic…

Blog

Bylo nás pět

Problém nebyl v reklamách, ale v tom, že jsme přišli do zcela přesyceného trhu s dalším školením v té době. Lidé nás neznali, a tak jsme dostatečně nezaujali. Chtělo to jiný přístup. Proto jsme chtěli vytvořit vzdělávací portál. Jednoduše psát články na téma aplikací. Abychom věděli ale o čem psát, potřebovali jsme někoho na SEO, a tak jsme oslovili kolegu Daniela Kovalčíka. A v určitém momentě nám to došlo…

Tým

Marketingový tým

Najednou nám došlo, že kolem sebe máme SEO specialistu, odborníka na texty, na facebook a sami rozumíme webům a e-mail marketingu. Zbýval poslední dílek a tím byl člověk na Google Ads a Sklik. Našli jsme Jonáše Juráška, a tak jsme začali psát blog a zároveň nabízet naše služby jednotlivě i dohromady.

 

Marketing s úsměvem

Nové jméno

Roky plynuly, náš tým se drobně proměnil a rozrostl. Získávali jsme spousty zkušeností, ale potřebovali jsme se posunout na další úroveň. Také jsme hledali nový název, protože se k nám připojilo i pár žen a přeci jen pro ně nebyl název Kluci v praxi ideální. V té době jsem spolupracoval s dlouholetými kolegy Lukášem Kochrdou a Danem Križákem na jiné projektu. Ti dva zároveň měli agenturu na tvorbu webů (web s úsměvem). Pár měsíců jsme vůbec nepřemýšleli o spojení, ale pak jsme jednou na toto téma zavětřili a bylo hotovo.

Firma

S úsměvem

Týmu to rozhodně pomohlo. Nyní náš tým má 9 členů. Dokážeme obsáhnout všechny hlavní obory marketingu a díky propojení s oddělením webů můžeme i rovnou stavět web. Díky tomu jsme velmi oblíbení u klientů, protože jednoduše na jednom místě dostají velmi komplexní služby k jejich projektu. Děláme co nás baví a díky tomu s námi klienti spolupracují s úsměvem.

napište nebo zavolejte

Nač čekat? Za zavolání nic nedáte. Povězte nám o vašem podnikání a popovídejme si o tom, jak bychom ho spolu mohli vylepšit. Naši práci děláme s úsměvem.