🔴 Online vysílání 6 kroků, jak vybudovat značku, která prodává. Přihlásit zdarma →

O nás

SPOJUJE NÁS POZITIVNÍ MYSL A ÚSMĚV

Od těchto hodnot se odvíjí i ty další. Přečtěte si, na čem stavíme a jak se vyvíjel náš marketingový tým.

Marketing s úsměvem

Nejste na to sami

Přátelský přístup a podpora

Na přehnané formálnosti si nepotrpíme, prosazujeme otevřenost a rovnocenné partnerství. Nemluvíme „marketingštinou“, s námi nepotřebujete slovník s odbornými výrazy, vždy víte o čem je řeč. Každý dotaz považujeme za správný – nebojte se zeptat.

posouváte se společně s námi

Inovace a hledání řešení

Nikdy se nespokojíme s tvrzením, že něco nejde. Stále hledáme nové nástroje a postupy, díky kterým váš marketing posouváme dál. Fandíme jednoduchým řešením, která plní účel, zároveň jsou ale snadná na pochopení a použití.

víte, za co platíte

Jsme transparentní

Nestavíme vzdušné zámky. Společně nastavíme reálné cíle a pravidelně reportujeme cestu k nim. Klientům přinášíme měřitelné výsledky.

Začátek

Jak to všechno začalo? Chtěli jsme školit

Na začátku jsme nad komplexním marketingovým týmem nepřemýšleli. Já (Honza Tipmann) a Jirka Svoboda jsme měli spoustu zkušeností s aplikacemi SmartEmailing, Mioweb a cítili jsme, že naše znalosti chceme předávat dál.

Kluci v praxi

Začali jsme si říkat Kluci v praxi

Vymysleli jsme název Kluci v praxi, vytvořili web a připravili školení. Jenže po dokončení webu jsme potřebovali spustit reklamy a v té době jsme jim nerozuměli. Spojili jsme se proto se specialistou na výkonnostní reklamu, a copywriterem, který nám kontroloval texty.  Vše jsme nastavili, spustili prodej… … a neprodalo se vůbec nic.

Jiný přístup

Proč se naše služba neuchytila?

Problém nebyl v reklamách, ale v naší službě – trh byl v té době přesycený školeními. Lidé nás neznali a tak jsme dostatečně nezaujali. Chtělo to jiný přístup. Začali jsme uvažovat nad vzdělávacím portálem, kde bychom psali články na téma aplikací. Abychom ale věděli o čem, spojili jsme se se specialistou na SEO a v tom nám to došlo.
Marketingový plán

Tým

Založili jsme marketingový tým

Školení byla slepá ulička, ale začal se kolem nás formovat marketingový tým. Měli jsme kolem sebe SEO specialistu, odborníka na FB reklamy, PPC specialistu, copywritera a sami jsme se orientovali ve webech a e-mail marketingu. 

Nejdřív jsme se jen navzájem doporučovali, ale byli jsme tak sehraní, že se nám klienti začali ozývat jako jednotné značce. Začali jsme psát blog (stále jsme měli vidinu školení), ale časem jsme si uvědomili, že lidé nestojí o školení. Chtěli marketing udělat přímo od nás. Naše služby jsme začali nabízet jednotlivě i dohromady.

Změna názvu

Teď nás znáte jako Marketing S ÚSMĚVEM

Roky plynuly, náš tým se drobně proměnil a rozrostl. Získávali jsme spoustu zkušeností a vnímali jsme, že se chceme posunout na další úroveň. 

Začali jsme řešit změnu názvu – přece jen se k nám připojily i ženy a název Kluci v praxi nebyl ideální. 🙂 V té době jsme spolupracovali s dlouholetými kolegy Lukášem Kochrdou a Danem Križákem, kteří zároveň měli agenturu na tvorbu webu (Web S ÚSMĚVEM). Spojili jsme se a založili firmu S ÚSMĚVEM.

Majitelé firmy S ÚSMĚVEM

Úsměvy nás těší

A teď jsme tady